The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Internetový turnaj v šachu

sach net turnajOrganizácia muskulárnych distrofikov v SR usporiada už šiesty ročník internetového turnaja OMD Dystro Ope-net 2015. Turnaj odštartuje 20. 1. 2015 a končí 22. 3. 2015. Tak ako doteraz, aj tento ročník sa bude používať šachové rozhranie, ktoré ponúka server www.playok.com.

Odohrá sa 9 kôl, každý týždeň jedno kolo. Na čase odohratia tej ktorej partie sa súperi vopred dohodnú cez komunikačný portál. Hlavným rozhodcom turnaja je Mgr. Ondrej Bašták Ďuran.

Prihlásiť sa do turnaja môžete na komunikačnom portáli http://www.sach.bashto.sk//sk/index.php Posledný termín na prihlásenie sa do turnaja je 13. január 2015. 

 

Všetky prílohy tiež nájdete na linku:

http://www.sachomd.estranky.sk/clanky/omd-dystro-ope_net-2015/

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať organizátora:

 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

tel: +421 949 737 543)

 

Tešíme sa na Vašu účasť!

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!