The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Curleri víťazmi medzinárodnej ligy

curling v praheSlovenské reprezentačné družstvo v curlingu na vozíku v zložení - R. Ďuriš, D. Pitoňák, B. Jakubec, M. Kunkelová a I. Lyocsa obhájilo minuloročné prvenstvo v medzinárodnej curlingovej lige. Všetky zápasy sa v sezóne 2014/2015 hrali opäť v pražskej curligovej hale v Roztyloch.

„Je to najlepšie vybavená štvordráhová curlingová hala v Európe, plne bezbariérová. V tejto sezóne sme odohrali 14 kvalitných zápasov proti ôsmim družstvám z Čiech, Poľska a Talianska. Liga bola veľmi vyrovnaná o o víťazovi sa rozhodovalo až v posledných zápasoch. Moji hráči opäť predviedli, že dokážu veľmi dobre hrať aj pod tlakom a zúročili skúsenosti, ktoré majú z veľkých svetových turnajov. Tieto pražské zápasy boli posledné pred tohtoročnými majstrovstvami sveta vo Fínsku, na ktoré odlietame 5. februára. Posledné 3 týždne využijeme už len na tréning a ladenie formy. Dúfam, že opäť bude gradovať v pravý čas!" – zhodnotil víťazstvo i ďalší program reprezentačný tréner curlingu na vozíku František Pitoňák.

Konečné poradie medzinárodnej ligy v curlingu:

1.       Slovensko

2.       Taliansko

3.       Poľsko

4.       Velké Mezižíči

5.       JÚ Praha

6.       Nové Město nad Metují

7.       JÚ Praha B

8.       Velké Meziříči B

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!