The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Curleri na MS vo Fínsku

curleri na MSV dňoch 7.-13. februára 2015 sa reprezentačné družstvo našich curlerov zúčastňuje majstrovstiev sveta v curlingu vozičkárov. Fínske mesto Lohja privítalo 10 najlepších tímov z celého sveta, pričom umiestnenie na tomto turnaji výrazne ovplyvňuje šance účasti na paralympijskom turnaji v rámci ZPH 2016. Slovensko na MS reprezentuje družstvo v zložení: Radoslav Ďuriš (skip), Branislav Jakubec, Dušan Pitoňák, Monika Kunkeľová a Imrich Lyocsa.

Hoci sa nášmu tímu v prvých 3 zápasoch veľmi nedarilo, keď o víťazstvo prišli až v posledných "endoch" (SVK-FIN 8:11, SVK-USA 7:9, SVK-RUS 6:11), dnes zaknihovali prvé dôležité víťazstvo v zápase s tímom Nemecka. Svojim súperom nedali príliš veľa šancí a v zápase zvíťazili 11:3. Dnes o 15:30 ešte naši curleri nastúpia proti favorizovanej Číne. 

Držíme palce a veríme, že v ďalšom priebehu turnaja pribudne do tabuľky turnaja ešte niekoľko víťazstiev Slovenska!  

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!