The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Naši curleri na MS v boji o medaily

curleri MS2Po počiatočných nevydarených zápasoch nášho reprezentačného tímu na majstrovstvách sveta v curlingu na vozíku, ktoré aktuálne prebiehajú vo Fínsku, sme si všetci veľmi želali obrat k lepšiemu. Náš tím v zložení Radoslav Ďuriš (skip), Branislav Jakubec, Dušan Pitoňák, Monika Kunkeľová a Imrich Lyocsa to zvládol dokonale - nielenže urobil pozitívny výsledkový obrat, ale spôsobil nám i svojim súperom doslova šok, keď po sérii vydarených zápasov postúpil zo samotného dna tabuľky rovno do bojov o medaily!

Prvým súperom Slovenska v play off najlepšej štvorky svetového šampionátu budú dnes domáci Fíni, s ktorými zohrajú dôležitý zápas o 15:30 SEČ. Okrem Slovákov a Fínov sa do play off dostali ešte suveréni základnej časti – Rusi a druhí Číňania.

V bojoch o medaily, ktoré by boli ďalším obrovským úspechom slovenských curlerov na medzinárodnej scéne, držíme našim reprezentantom palce! 

LIVE stream zo šampionátu nájdete na:

http://wwhcc2015.curlingevents.com/video 

 

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!