The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Zo Švédska bronz našich hokejistov

ice sledge MSSlovenská reprezentácia v hokeji na sánkach úspešne zakončila svoje účinkovanie na majstrovstvách sveta B skupiny vo švédskom Ostersunde. Vo svojom poslednom vystúpení zdolala v zápase o bronz Rakúsko 3:0 (0:0, 1:0, 2:0). Za náš tím skórovali Fojtík (2) a Joppa. Húževnatý odpor súpera sa podarilo zlomiť na konci druhej tretiny, keď naši strelili svoj prvý gól. V záverečnej tretine si svoje vedenie ešte poistili dvomi gólmi, čo o výsledku zápasu definitívne rozhodlo.

Týmto skvelým výsledkom uzavreli slovenskí hokejisti na sánkach svoju celkovú bilanciu na šampionáte, keď dokázali zvíťaziť v troch zápasoch(Veľká Británia 6:0, Poľsko 4:1 a Rakúsko 3:0). Víťazmi šampionátu sa stali hráči Kórei pred reprezentáciou Švédska.

Výprava sa vráti na Slovensko v pondelok vo večerných hodinách.

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!