The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Výsledky ligy v boccii BC3-BC4

boccia BC4 ligaLen dva dni pred odletom reprezentácie na európsky šampionát do Barcelóny sa v piatok a sobotu, 27. - 28. marca 2015 stretli najlepší slovenskí boccisti neďaleko Prešova. Športová hala v Podlipníkoch bola dejiskom prvého kola národnej ligovej súťaže v kategóriách BC3 a BC4 v tomto paralympíjskom športe. Podujatie organizoval športový klub ZOM Prešov, z poverenia ŠTK Boccia a s podporou Slovenského zväzu telesne postihnutých športovcov. Ďalšími podporovateľmi podujatia boli Mesto Prešov a Nadácia pre deti Slovenska z fondu Hodina deťom.

V BC3-ke sa v piatok skvelo predviedol Adam Burianek z ŠK Altius Bratislava, ktorý svojou hrou doslova deklasoval zvyšok slovenskej špičky. Druhý skončil Boris Klohna z domáceho ZOM Prešov a tretia Ľuba Škvarnová z OMD v SR Žilina. V kategórii BC4 potvrdil svoju suverenitu Smuel Andrejčík z ŠK TP Viktória TS Žiar n/Hronom, strieborná skončila Michaela Balcová a bronz patrí Róbertovi Ďurkovičovi obaja z ŠK Altius Bratislava.

 

Zdroj: ZOM Prešov

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!