The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Zúčastnili sme sa ČSOB maratónu

ČSOB maraton2V poslednú marcovú sobotu to v spoločensko-nákupnom stredisku Eurovea v Bratislave poriadne žilo. Ak ste tadiaľto prechádzali, nemohli ste si nevšimnúť davy usmiatych ľudí so štartovným číslom na hrudi, z ktorých sršala pozitívna energia, dobrá nálada a hlavne odhodlanie, urobiť opäť niečo pre svoje zdravie. V rámci bohatého športového programu ČSOB Bratislava maratónu, ktorý už má v povedomí športovej verejnosti svoje zaslúžené postavenie, pripravili organizátori aj 4,2 km dlhý Nutrilite minimaratón. Okrem vyše tisícky účastníkov všetkých vekových kategórií sa na štart minimaratónu postavila aj netradičná „bežecko-koliesková“ skupina.

Na prvý pohľad bolo jasné, že ich zdobia rovnaké atribúty – radosť z pohybu a odhodlanie športovať.  A práve tie spojili úspešných paralympijských športovcov s rodinami zdravotne znevýhodnených detí a pracovníkmi Slovenského paralympijského výboru do pozoruhodnej myšlienky – absolvovať spolu trať minimaratónu a všetkým tak dokázať, že to s plnohodnotným začlenením sa do každodenného života spoločnosti myslia naozaj vážne.

Už na štarte si skupinka v čele s paralympijským medailistom Vladislavom Janovjakom vyslúžila veľký potlesk prihliadajúcich divákov a tento ich spolu s povzbudzovaním a podporou sprevádzal celou traťou sobotňajšieho behu. Tak, ako spoločne odštartovali, tak aj pretínali cieľovú pásku. A radosť v očiach, predovšetkým tých najmenších – detí so zdravotným znevýhodnením, dávala tušiť, že sa opäť podarilo naplniť ich túžby a predstavy o tom, ako chcú žiť po boku všetkých nás „ostatných“.

 

CSOB maraton1  

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!