The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Jozef Metelka obhájil zlato!

Metelka ApeldoornNa UCI majstrovstvách sveta v dráhovej paracyklistike v holandskom  Apeldoorne zvíťazil  v stíhacích pretekoch na 4 km náš slovensky reprezentant Jozef Metelka a obhájil tak minuloročný titul svetového šampióna. J. Metelka najskôr vyhral kvalifikáciu, kde časom 4:31,841 doslova deklasoval svojich súperov. Vo finále potom nedal šancu rumunskému pretekárovi Carolovi-Eduardovi Novakovi a mohol sa tak tešiť zo svojho druhého titulu majstra sveta.

Titul spolu s majstrovským tričkom odovzdal v rámci medailového ceremoniálu nášmu reprezentantovi prezident UCI Brian Cookson. Medailová zbierka Jozefa Metelku z tohtoročných majstrovstiev sveta sa tak rozrástla o zlato, ktoré pridal k striebru z disciplíny 1km s pevným štartom.

Jozefovi spolu s celým cyklistickým tímom gratulujeme!

 

*** Výsledková listina ***

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!