The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Svätojurský MTB maratón 2015

bockor laciUž od roku 2007 sa schádzajú priaznivci horskej cyklistiky vo Svätom Jure, kde sa koná otvárací cyklomaratón.  Ten tohtoročný sa uskutoční v sobotu 18. apríla 2015.

V tomto roku, po prvýkrát na Slovensku vôbec,  sa Svätojurského maratónu  môžu zúčastniť aj zdravotne znevýhodnení cyklisti. Organizátori im umožnili vytvoriť kategóriu „handbike“.  Medzi prihlásenými v tejto kategórii figuruje aj Ladislav Bočkor, ktorý na špeciálne upravenej štvorkolke pokoril dokonca aj  Kilimandžáro. Dospelí  budú štartovať so sprievodom na 20 km trati a pre deti je pripravená 4 km trať. Pre zdravotne znevýhodnených hanbikerov je pohyb v horskom prostredí veľmi náročný, preto treba ich odhodlanie a odvahu vyzdvihnúť a popriať im, aby sa im ich premiérový štart na maratóne takéhoto charakteru vydaril podľa predstáv. 

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!