The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Európske zlato a striebro pre bocciu

Slovakia boccia MENa európskom šampionáte párov a družstiev v britskom Guildforde nám urobili radosť naši boccisti - v skupine BC4 vybojovali v súťaži párov po víťazstve nad domácimi reprezentantmi 4:3 zlaté medaily! Kúsok od prvenstva sme boli aj v tímovej súťaži BC1/BC2, ale tam sme napokon ťahali vo finále s domácimi Britmi za kratší koniec – 4:5. Do finále postúpili Slováci po suverénnom semifinálovom víťazstve nad Španielskom 8:2. Víťazný pár v BC4 pokoril v semifinále Maďarov pomerom 5:3.

Na 2015 Boccia European Team and Pairs Championships nás reprezentovalo osem športovcov: Jakub Nagy, Lukáš Baláži (BC1), Róbert Mezík, Lenka Ďurdinová, Tomáš Král (BC2), Samuel Andrejčík, Michaela Balcová, Róbert Ďurkovič (BC4).

 

Zdroj www.spv.sk

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!