The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Patrik Kuril majstrom sveta

kuril patrikSlovenský reprezentant Patrik Kuril vyhral dnešné cestné preteky s hromadným štartom na 77,5 km v kategórii MC4 na UCI svetovom šampionáte vo švajčiarskom Nottwil. Jozef Metelka skončil v rovnakej kategórii na 4. mieste iba 6 sekúnd za bronzovým Rusom Pudovom.

"Patrik predviedol famózny výkon. V poslednom z piatich okruhov sa odpútal od súperov a cieľom na štadióne v Nottwil prešiel s 27 sekundovým náskokom pred druhým Carolom Eduardom Novakom z Rumunska“, informoval reprezentačný tréner Branislav Režňák. Patrik Kuril tak získal pri svojom premiérovom štarte na MS v cestnej paracyklistike titul svetového šampióna v cestných pretekoch a bronz v časovke.

Tandemu Vladislav Janovjak - Ľubomír Bugan cestné preteky nevyšli podľa predstáv a obsadil konečné 20. miesto. Zajtra bude v cestných pretekoch štartovať Anna Oroszova (WH3, handbike).

 

Zdroj: www.spv.sk

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!