The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Ďalší kemp talentov na Remate

druhy taborOd nedele 2. augusta sa stredisko zdravotne znevýhodnených športovcov na Remate stalo opäť druhým domovom pre hendikepované deti z celého Slovenska, ktoré počas tohto týždňa absolvujú program plný športu, pohybu a zaujímavých stretnutí s našimi úspešnými paralympionikmi. Zohratý organizačný tím pripravil pre účastníkov už tradične bohatý program, v ktorom dominujú paralympijské športy ako handbike, lukostreľba, boccia, atletika, stolný tenis, streľba, plávanie, ukážky letnej prípravy v zjazdovom lyžovaní, alebo jazda na koni. Veľký úspech majú aj večerné zápasy vo florbale, keď často až do západu slnka s veľkým zápalom bojujú tímy zložené z detí a rodičov o každý jeden gólik v sieti súpera.

Športové aktivity dopĺňajú zaujímavé stretnutia a besedy s úspešnými paralympionikmi a premietanie filmov a fotiek z najvýznamnejších športových podujatí. Dnešný deň je na kempe venovaný stolnému tenisu a streľbe a preto sa už od rána deti točia okolo našich dvoch veľmi úspešných paralympionikov Veroniky Vadovičovej a Rastislava Revúckeho. Včera si ich veľký záujem získal Robert Ďurkovič, ktorý predstavil športové odvetvie boccia a v pondelok mal u malých talentov svoju úspešnú premiéru úradujúci majster Európy v lukostreľbe - Marcel Pavlík. Po presných zásahoch do lukostreleckej terčovnice pod jeho vedením sa vo večernej besede deťom venoval aj bývalý úspešný zimný paralympionik - zjazdár Jozef Miština, ktorý okrem zjazdového lyžovania predstavil deťom aj svoju druhú veľkú životnú záľubu - poľovníctvo a ochranu prírody. Zajtra program kempu ovládnu lyžiari Jakub Krako a Martin France, spolu s ich dlhoročným lyžiarskym trénerom Petrom Matiaškom. Niekoľkonásobný paralympijský medailista Jakub Krako a rovnako úspešná strelkyňa Veronika Vadovičová sú zároveň ambasádormi projektu "Hľadáme talenty", ktorý v tomto roku podporujú i Nadácia Markíza a Allianz - Slovenská poisťovňa.

Ďalší, v poradí už tretí kemp, sa uskutoční v termíne 16. - 22. augusta a bude zameraný na mladých športovcov, ktorí už motivačný kemp na Remate v minulosti absolvovali.

Pre veľký záujem Slovenský paralympijský výbor zvažuje usporiadať aj štvrtý športový kemp v závere školských prázdnin v termíne od 28. augusta do 2. septembra. Záujemci o tento kemp môžu kontaktovať koordinátora pre šport mládeže Pavla Bílikana e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.,">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na čísle 0905 788 435.

DSC 0272 DSC 0364

DSC 0206 DSC 0241

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!