The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

3. kemp na Remate adrenalínový

hladame talenty 3Slovenský paralympijský výbor pokračuje v projekte letných športových kempov detí a mládeže „Hľadáme talenty 2015“ túto nedeľu a to v poradí už tretím kempom, ktorý potrvá do soboty 22. augusta. Tento kemp je svojim obsahom výnimočný tým, že sa ho zúčastňujú mladí športovci, ktorí už v minulosti absolvovali úvodný – tzv. motivačný kemp. Hoci je jeho obsah ladený predovšetkým športovo, má výstižný prívlastok „adrenalínový“, nakoľko športový program bude  vhodne doplnený o aktivity, ktoré si budú od účastníkov vyžadovať aj určitú dávku odvahy a šikovnosti. Okrem športového tréningu, zameraného na zdokonaľovanie vo vybraných športových odvetviach a všeobecnú kondičnú prípravu, ponúkneme i atraktívny obsah ako paintball, či splav na raftoch. Tohto kempu sa zúčastní 17 detí, 6 rodičov a 8 členov skúseného organizačného tímu, pričom ďalší tréneri a úspešní športovci sa na kempe budú striedať v závislosti na prebiehajúcom programe.

V súvislosti s tradične veľkým záujmom o letné športové kempy Hľadáme talenty zvažuje Slovenský paralympijský výbor usporiadať ešte jeden takýto kemp v závere letných prázdnin v termíne 28.8. – 1.9.2015. Účastnícky poplatok je 80€ na 1 osobu a zahŕňa ubytovanie, plnú penziu, pitný režim, prenájmy všetkých športovísk a zabezpečenie programu.

Miesto na tomto kempe zatiaľ nie je obsadené a preto sa môžu prípadní záujemcovia na tento termín prihlásiť zaslaním e-mailu na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.,

v ktorom uvedú meno a priezvisko dieťaťa, jeho dátum narodenia, stručnú charakteristiku zdravotného znevýhodnenia a prípadnú nutnosť osobnej asistencie. Prejaviť záujem o účasť na IV. kempe bude možné najneskôr do:

pondelka 17. augusta 2015.

V prípade, že dokážeme naplniť kapacitu tohto kempu, budeme obratom záujemcov po tomto termíne bližšie informovať o ďalších podrobnostiach.

 

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0905 788 435

 

Pavel Bílik, koordinátor športu mládeže

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!