The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

M-SR v stolnom tenise v Bratislave

M SR TT 2015V dňoch 18.-19.9.2015 usporiada Slovenský zväz telesne postihnutých športovcov majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise. Tieto sa uskutočnia v stolnotenisovej hale SSTZ v Bratislave, ktorá len nedávno prešla rekonštrukciou v zmysle vytvorenia všetkých potrebných podmienok pre využitie v rámci športu telesne postihnutých. V piatok je plánovaný príchod účastníkov a technická porada s losovaním. Súťaže začnú v sobotu o 8:00 hod. otvorením majstrovstiev Slovenska a zápasmi jednotlivcov. Poobede sa zohrajú zápasy v štvorhrách a predpokladané ukončenie turnaja s vyhlásením výsledkov je plánované na 17.15 hod.

Menovité prihlášky zašlú kluby písomne na adresu:

Martin Čapla, Slovenský zväz telesne postihnutých športovcov, Benediktiho 5, 811 05 Bratislava., alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">tps@sztps.sk  a v kópii na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 7.9. 2015.

Ďalšie informácie získate u riaditeľa turnaja Ľuboša Dobrotku na tel. č.: 0908 912 217

 

Propozície M-SR si môžete stiahnuť ***TU***

 

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2018: 1.079.216 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!