The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Prvá miestenka pre lukostreľbu

lukostrelba halova 2014O najlepší slovenský výsledok sa na svetovom šampionáte v lukostreľbe postaral Marcel Pavlík, ktorý v súťaži Compound Open skončil na 9. - 16. mieste, a týmto umiestnením zabezpečil Slovensku jednu letenku na PH Rio 2016. Aktuálny majster Európy mal rozhodne vyššie ambície, ktoré však zmarila tesná prehra s neskorším majstrom sveta Kórejčanom Lee Ouk Soo v osemfinále. V tejto kategórii si postup do Ria zabezpečilo prvých 18 pretekárov.

V súťaži W1, kde štartoval aj náš Peter Kinik, už boli miestenky iba pre prvých ôsmich. Náš reprezentant skončil podobne ako jeho kolega Pavlík na 9. - 16. mieste, takže bude musieť o postup zabojovať na budúcoročných ME vo Francúzsku alebo na Svetovom pohári v Česku. „Chceme získať minimálne dve miestenky, štyri by boli super“, povedal pre Denník Šport reprezentačný tréner Vladimír Majerčák.

Marián Marečák a Diana Paschenkova vypadli v Compound Open zhodne v druhých kolách. Pavlík s Paschenkovou skončili v mixe na 9. mieste.

Zdroj: www.spv.sk

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!