The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

V jednotlivcoch na ME bez medaile

me stolny tenis 4Po dlhých rokoch si slovenskí zdravotne znevýhodnení stolní tenisti neprivezú z majstrovstiev Európy v súťaži jednotlivcov žiadnu medailu! Napriek očakávaniam a prirodzeným ambíciám sa karty v súťaži jednotlivcov zamiešali v náš neprospech a hoci sme mali vo viacerých prípadoch výraznejší výsledok na dosah ruky, športové šťastie, ale aj výkon súpera, nám nakoniec stáli v ceste. Zo svojich skupín postúpili Ján Riapoš, Martin Ludrovský (TT2), Alena Kánová (TT3), Peter Mihálik (TT4) a Richard Csejtey (TT8). Z nich sa do štvrťfinále dostali Ján Riapoš, Martin Ludrovský a Alena Kánová no napriek tomu, že ich hra v niektorých setoch štvrťfinálových zápasov slávila úspech, ani jeden z nich nedokázal zápas dotiahnuť do víťazného konca a postúpiť. Najbližšie k tomu mal Ján Riapoš v súboji s Poliakom Rafalom Czuperom, v ktorom mal na rakete v záverečnom 5. sete niekoľko mečbalov. J. Riapoš - R. Czuper 2:3, (6,-5, 11, -9, -10)

Dnes naši reprezentanti zabojujú v súťaži družstiev a my veríme, že smolu zo súťaže jednotlivcov pretavia v zaslúžený úspech v medailovej podobe!

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke podujatia www.parabordtennis.dk, na ktorej je dostupný aj live streaming niektorých zápasov.

 

Pavel Bílik   

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!