The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Memoriál L.Šrameka v biliarde

biliard Memorial SramekaPod patronátom Slovenského zväzu telesne postihnutých športovcov a Slovenského biliardového zväzu sa v dňoch 24.-25.10.2015 uskutočnil medzinárodný turnaj v biliarde vozíčkarov Memoriál Ladislava Šrameka.

Turnaj sa odohral v príjemnej atmosfére Elite Snooker & Billiard Clubu v Bratislave. Štartovalo 10 hráčov, z toho dvaja z Rakúska a dvaja z Nemecka. Hráči boli rozlosovaní do dvoch skupín a hrali systémom každý s každým. Štvrťfinále sa hralo KO systémom na 5 víťazstiev.

V ňom sa stretli:  Volkmer Tankred (GER) – Martin Jasenovec  5:1, Joachim Schuler (GER) – Peter Šelinga 5:4, Danijel Savic (AUT) – Harald Fink (AUT) 1:5, Miroslav Benko – Peter Macho  5:4.

Semifinále sa losovalo a to postavilo proti sebe dvojice :  Joachim Schuler – Miroslav Benko 5:2 a Harald Fink (AUT) – Volkmer Tankred (GER)  0:5.  Hráči z Nemecka potvrdili svoju kvalitu a prebojovali sa do finále. V ňom viedol Joachim Schuler už 4:2, ale Volkmer Tankred využil svoje skúsenosti a vyrovnal na 4:4. J.Schuler svojou takticky vyspelou hrou v poslednej hre donútil  súpera k chybe a víťazstvo si už nenechal ujsť.

biliard memorial Srameka2Víťazom druhého ročníka Memoriálu Ladislava Šrameka sa tak stal Joachim Schuler. Zahraniční hráči hodnotili turnaj veľmi pozitívne a prisľúbili svoju účasť aj v budúcom roku.

Poďakovanie patrí organizátorom, SZTPŠ, SBiZ a ELITE SNOOKER & BILLIARD CLUBU.

Autor : Peter Šeliga

 

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!