The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

V Prešove vydarený turnaj v boccii

boccia gaštankoV stredu 28.10.2015 sa v priestoroch bezbariérovej telocvične na ZŠ Prostejovská v Prešove konal mládežnícky turnaj pod názvom „Gaštankové zápolenie v bocci 2015“. Organizačne ho zabezpečilo občianske združenie ZOM Prešov. Podujatie bolo súčasťou aktivít Komunitného centra ZOM Prešov a zároveň aj vyvrcholením a vyhodnotením celoročného tréningového snaženia detí a mladých ľudí s telesným postihnutím, ktoré pravidelne prebieha na tunajšej základnej škole.

Turnaja sa zúčastnilo celkovo 16 mladých, nádejných športovcov. Hralo sa na dvoch kurtoch s parketovým povrchom. Hráči mali k dispozícii 3 sady lôpt, boli vyžrebovaní do pavúka. V úvode sa hralo na dve zmeny, semifinále a finále potom na štyri. Zápasy rozhodovali skúsení rozhodcovia Marián Klimčo, Jozef Fejerčák a Ľubomír Svat. Turnaj otvoril krátkym privítaním Mgr. Michal Kall, zodpovedný za realizáciu tréningového procesu pri ÚTTZM a poverený riadením Komunitného centra ZOM Prešov. 

Podujatie sa nieslo v  atmosfére priateľstva a zdravej, súťažnej rivality medzi hráčmi. Po zaujímavých dueloch sa do boja o 3. miesto prebojovali Vanessa Matejová a Jakub Adam. Tretie miesto s prehľadom získala Vanesska. Finálový zápas sa uskutočnil medzi Michaelou Olejníkovou a Stanislavom Marušákom. Na prekvapenie všetkých sa celkovým víťazom napokon stal práve Stanko Marušák, hráč spadajúci do kategórie BC3, hrajúci s rampou a za pomoci asistenta. Pri pravidelnejšom a intenzívnejšom tréningu má do budúcnosti sľubný potenciál zaradenia sa medzi najlepších vo svojej kategórii. Ale to sa týkalo aj niektorých ďalších zúčastnených talentovaných detí. Všetci hráči boli odmenení účastníckym listom a víťazi diplomom, medailou a vecnými cenami.

Občianske združenie ZOM Prešov a jeho športový klub chce a bude pokračovať v tréningoch a organizovaní turnajov pre deti a mládež aj v budúcnosti. Chceme sa zároveň poďakovať vedeniu ZŠ Prostejovská za ústretovosť a vytvorenie podmienok na trénovanie v priestoroch školy, ako aj SZPŠ a Mestu Prešov, za pomoc a podporu činnosti útvaru talentovanej telesne znevýhodnenej mládeže (ÚTTZM), ktorý pri našom športovom klube úspešne funguje.

(rk)

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!