The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Záver ligy v biliarde

biliard TPSV stredu 11.11.2015 sa odohralo posledné kolo ligy v biliarde v Novozámockej   Arcadii.  Hrala sa hra č.10 a malo sa rozhodnúť o víťazovi ligy. Medzi prvým Petrom Machom a druhým Petrom Šelingom bol rozdiel iba 7bodov. Šelinga nezačal dobre, keď viedol  nad  Jánom Škablom 2:1, ale prehral 2:3. Macho začal lepšie a zvíťazil nad Martinom Jasenovcom 3:0. Každý z kandidátov na celkové víťazstvo tak mal na svojom konte jedno víťazstvo a jednu prehru. Vzájomný súboj ich čakal v tretej sérii  a súboj rozhodol vo svoj prospech Peter Šelinga 3:0. Tým sa dostal priebežne na prvé miesto. Svoju šancu už nepustil z rúk a vyhral zostávajúce zápasy. Macho tlak nezvládol a prehral ešte dva zápasy.

Na hráčov v najbližšom období čakajú majstrovstvá Slovenska, ktoré sa odohrajú 5.-6.12.2015 v Ružmberku.

Všetci záujemcovia o účasť v budúcoročnej lige nás môžu kontaktovať na : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!