The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Maratón stolného tenisu pre Emku

stolny tenis newV piatok a sobotu 11. - 12. marca 2016 sa v priestoroch ŠK Žarnovica Stredisko paralympijskej prípravy uskutoční už VI. ročník podujatia 24 hodín stolného tenisu. Hrať sa bude nepretržite 24 hodín na dvoch stoloch od piatku 14:00 a každý ďalší "zápas" začína približne po 20 minútach (14:20....14:40....15:00....15:20.... atď.) až do soboty 14:00. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na celý maratón, len na určitý čas, alebo si môžu prísť zahrať v priebehu maratónu bez vopred dohodnutého času. Okrem stolnotenisových stretnutí bude prebiehať aj finančná zbierka pre trojročnú Emku Kabinovú zo Žarnovice, ktorá žije od narodenia s Downovým syndrómom. Výťažok zbierky bude použitý na jej rehabilitačnú liečbu.maratón-pre-Emku

VI. ročník podujatia osobne podporuje viceprimátorka mesta Žarnovica Ing. Alena Kazimírová, ktorá Vás na túto akciu spolu s organizátormi srdečne pozýva.

Bližšie informácie nájdete na: www.skzaca.sk, alebo na tel. čísle 0908 912 217.

Pozvánku na podujatie stiahnete ***TU***

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!