The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Slováci vezú z Ria 11 medailí!

11medaili vRiuV sobotu absolvovali slovenskí reprezentanti svoje posledné súťažné vystúpenia na XV. PH v Riu. Získali päť zlatých, tri strieborné a tri bronzové medaily. Včera večer sa na Maracane lúčili s Riom v rámci záverečného ceremoniálu.

Po dopoludňajších cestných pretekoch v Pontali a štvrtom mieste Patrika Kurila, sa v sobotu zraky celej výpravy upierali do haly Riocenntro 3, kde stolnotenisové družstvo TM2 v zložení Riapoš - Revúcky – Ludrovský čakala náročná úloha: získať tretie miesto proti nabudenému domácemu tímu. Aj vďaka neskutočnej diváckej podpore, chvíľami pripomínajúcej atmosféru na zápase brazílskej futbalovej reprezentácie, zostal napokon bronz po prehre  našich 1:2 na domácej pôde. Po prehranej štvorhre ešte vykresal nádej Ján Riapoš, ktorý zvládol prvú dvojhru. V tej záverečnej, za frenetického povzbudzovania domáceho publika, už Martin Ludrovský koncovku piateho setu nie. „Nezvládol som to a strašne ma to mrzí. Ani nie tak kvôli sebe, ako kvôli chalanom z tímu“, dodal smutný po poslednej loptičke.

Ján Riapoš dodal: „Taký je šport. Možno až teraz na Slovensku docenia, čo sme dosiahli pred štyrmi rokmi v Londýne. Za ten čas šiel paralympijský šport miľovými krokmi nahor. Nie profesionálnymi zmluvami, ale umom a nasadením. Na druhej strane však musím povedať, že v tejto hale sme nemali ani kúsok šťastia“. Vie o tom svoje. V semifinále proti Kórei práve jemu chýbala jediná loptička a družstvo mohlo viezť z Brazílie minimálne striebro...

Svoj najlepší výsledok dosiahla vo svojom piatom vystúpení v Riu plavkyňa Karina Petrikovičová. V disciplíne 100 m znak sa jej podaril postup do finále, kde skončila piata.

Zrakovo znevýhodnený cyklista Vladislav Janovjak sa v tandeme s Jánom Gallikom postavil na štart cestných pretekov s hromadným štartom ako posledný z našich a spolu skončili na 8. mieste.

 

Výsledky Slovákov, 17. septembra:

CYKLISTIKA: 

MUŽI 

C4-5 - cestné preteky: 1. Daniel Abraham Gebru (Hol.) 2:13:08 h, … 4. Patrik Kuril +38 s, … Jozef Metelka (obaja SR) nedokončil 

skupina B - cestné preteky: 1. Vincent ter Schure (Hol.) 2:26:33 h, … 8. Vladislav Janovjak, pilot Ján Gallik (SR) +5:33 min 

PLÁVANIE 

ŽENY 

S13 (zrakovo postihnuté): 

100 m znak - finále: 

1. Abby Kaneová (V. Brit.) 1:09,09 min - vyrovnaný paralympijský rekord, … 5. Karina Petrikovičová (SR) 1:14,68

STOLNÝ TENIS

MUŽI

družstvá TT 1-2

o 3. miesto:

Slovensko - Brazília 1:2

Ján Riapoš, Rastislav Revúcky - Guilherme Marciao da Costa, Iranildo Conceicao Espindola 2:3 (9, -8, -6, 4, -5)

Ján Riapoš - Guilherme Marciao da Costa 3:1 (3, 9, -8, 9)

Martin Ludrovský - Iranildo Conceicao Espindola 2:3 (-6, 3, 9, -7, -8)

 

Zdroj:www.spv.sk

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!