The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Talenty už vo februári 2017

baner2Už v minulých rokoch si projekt Slovenského paralympijského výboru pod názvom „Hľadáme talenty“ vybudoval v povedomí verejnosti zaslúženú popularitu, o čom svedčí aj stále sa zvyšujúci počet prihlášok, ktoré sa v roku 2016 podávali premiérovo už prostredníctvom elektronických formulárov. Organizátori dokázali v tomto roku posunúť projekt s viac ako dvadsaťročnou tradíciou na vyšší „level“, keď okrem zimného kempu a troch letných motivačných kempov zaradili do letného programu aj dva kempy, priamo zamerané na konkrétne paralympijské športy boccia a plávanie. Záujem verejnosti spolu s podporou, ktorá sa projektu dostáva, ho dnes predurčujú do pozície jedného z najdôležitejších nástrojov Slovenského paralympijského výboru v oblasti práce so športovo talentovanou zdravotne znevýhodnenou mládežou. V intenciách jeho neustáleho skvalitňovania a zachovania pozornosti a podpory má projekt Hľadáme talenty ambíciu  pokračovať aj v nadchádzajúcom období roku 2017.

Práve v týchto dňoch Slovenský paralympijský výbor pripravuje pre zdravotne znevýhodnené deti a mládež z celého Slovenska pokračovanie projektu, ktorého zimná forma prebehne v roku 2017 po prvý krát až v troch termínoch, tradične v stredisku zdravotne znevýhodnených športovcov na Remate pri Handlovej. Termíny kempov organizátori vyberali tak, aby kopírovali čas školských jarných prázdnin v jednotlivých regiónoch Slovenska. Aktivity zimnej časti projektu sú určené pre široký okruh detí a mládeže, ktoré túžia spoznať a vyskúšať si aktívne viacero paralympijských zimných športov ako zjazdové a bežecké lyžovanie, snowboard, ice sledge hokej, alebo curling. V rámci jednoduchých tréningov, či súťaží alebo v rámci zaujímavých besied a prezentácií môžu deti spoznať aj našich najúspešnejších zimných, ale aj letných paralympionikov.

Keďže je o účasť na kempoch už dlhodobo mimoriadny záujem, proces prihlasovania bude prebiehať počas mesiacov december a január prostredníctvom elektronických formulárov, zverejnených na stránke Slovenského paralympijského výboru. Na konci tohto obdobia bude všetkým žiadateľom zaslané vyrozumenie o výsledku posúdenia ich elektronických žiadostí, aby si rodiny s deťmi mohli v dostatočnom predstihu zariadiť svoj program v termínoch konania jednotlivých kempov.

V rámci zimnej časti projektu Hľadáme talenty sú širokej verejnosti v ponuke tieto termíny:

 

1. zimný kemp mládeže (jarné prázdniny Západ)             19. - 24. február 2017

2. zimný kemp mládeže (jarné prázdniny Stred)              26. február - 3. marec 2017

3. zimný kemp mládeže (jarné prázdniny Východ)          5. - 10. marec 2017   

 

logo

 

Veríme, že aj tohtoročná zima bude paralympijským aktivitám na Remate priaznivo naklonená a tak projekt Hľadáme talenty opäť poskytne zdravotne znevýhodneným deťom tú najväčšiu možnú porciu pohybu, zdravia, neopakovateľných zážitkov a dôležitých životných skúseností. Na všetkých účastníkov zimných kempov sa už teraz veľmi tešíme!               

Pavel Bílik, koordinátor športu mládeže pri SPV

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!