The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Úspešný stolnotenisový maratón

stolny tenis newVII.ročník stolnotenisového maratónu je za nami – bol náročný, ale úspešný! Do klasických starostí s prípravami, ktoré sú spojené s priebehom tohto podujatia tento krát pridalo jednu podstatnú starosť aj dlhodobo mrazivé počasie a „očakávané“  silné oteplenie s dažďom. Zaistenie bezpečného vstupu zvládli organizátori skutočne až v hodine dvanástej a mohli tak nerušene odštartovať VII.ročník maratónu, ktorý venovali súrodencom Marekovi a Emke Tomovej zo Žarnovice.

Symbolicky ho začali slovenskí reprezentanti v stolnom tenise na čele s reprezentačným trénerom Andrejom Bardoňom, ktorý si s malou Emkou aj osobne zahral. V priebehu celého podujatia sa za stolmi vystriedalo približne 120 hráčov na kratšiu, či dlhšiu dobu a niektorí sa za stoly vracali aj viac krát. Celkovo sme však odhadli účasť na viac ako 150 priaznivcov akcie, ktorí prišli osobne podporiť hráčov, ale hlavne prispieť Marekovi a Emke finančne v dobrovoľnej zbierke na rehabilitačný pobyt. Celková vyzbieraná suma 1500,-€ príjemne prekvapila, pretože po vlaňajšom úspechu sa organizátori obávali trochu nižšieho konečného čísla...

 

Ľubomír Dobrotka

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!