The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Liga v boccii pokračuje

bc4 2017Boccistická sezóna 2017 pokračovala svojim tretím turnajom, 1. ligovým kolom kategórie Jednotlivci BC4. Prísľubom napínavého priebehu turnaju mala byť účasť našich paralympijských medailistov. Ako sa darilo im a ďalším hráčom?

V skupinovej časti sa darilo favoritom. Samuel Andrejčík dominoval v A-skupine výsledkami 15:1 a 16:0, o nič nezaostával ani Róbert Ďurkovič v B-skupine (výhry 19:0 a 9:0). Vysoké výhry zaistili postup Michaele Balcovej (8:1, 19:0) v C-skupine a s čistým štítom postúpil z D-skupiny Martin Strehársky (výhry 16:0 a 13:0).

Vo štvrťfinále sme zaznamenali dva vysoké výsledky. Vo „východniarskom derby“ si Samuel Andrejčík pohodlne poradil s Annou Mihovou 17:0 a Michaela Balcová s prehľadom postúpila cez Michala Kohútka po výsledku 10:0. Semifinálové zápasy však priniesli oveľa viac drámy. Vo vyrovnanom zápase medzi Andrejčíkom a Strehárskym mal mierne navrch druhý menovaný a po napínavom priebehu porazil Strehársky dvojnásobného paralympijského medailistu 6:4. Vyrovnaný bol aj druhý semifinálový zápas medzi Balcovou a Ďurkovičom. V každej smene pribúdal len jeden bod, čo svedčí o mimoriadnej vyrovnanosti zápasu. Šťastnejšia nakoniec bola Balcová po výhre 3:1.

Boj o 3. miesto priniesol veľa bodov a víťazstvo Andrejčíka nad Ďurkovičom v pomere 7:3. Finále tiež vydalo 10 bodov, no ich pomer bol rozložený vyrovnanejšie. Po napínavom priebehu sa z prvého tohtoročného víťazstva mohla tešiť Michaela Balcová, keď triumfovala nad Martinom Strehárskym 6:4.

***VÝSLEDKY***

Súčasne všetkých pozývame na 2. ligové kolo BC4, ktoré sa uskutoční 25. marca 2017. Propozície 2. kola nájdete ***TU***

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!