The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Boccia liga v Prešove

zoom turnajTretie ligové kolo v boccii, posledné pred blížiacimi sa Majstrovstvami Slovenska, sa odohralo počas tohto víkendu 20.-21.5.2017 v telocvični Súkromnej ZŠ - DSA na Mukačevskej ulici v Prešove. Organizátorom bol domáci ŠK ZOM Prešov pod gesciou a s podporou Slovenského zväzu telesne postihnutých športovcov.

V sobotu sa odohrali súboje v kategóriách BC1 (1. Tomáš Král, 2. Lukáš Baláži, 3. Jakub Nagy) a BC2 (1. Róbert Mezík, 2. Peter Minarech, 3. Rastislav Kurilák). V nedeľu boli na programe súťaže v BC3 (1. Boris Klohna, 2. Adam Burianek, 3. Michal Tižo) a BC4 (1. Samuel Andrejčík, 2. Martin Burian, 3. Michaela Balcová). Celkovo sa turnaja zúčastnilo 34 hráčov, vrátane kompletnej slovenskej špičky a zlatých paralympijských medailistov.

Gratulujeme víťazom a ďakujeme rozhodcom, časomeračom, asistentom, dobrovoľníkom, fanúšikom, partnerom a podporovateľom, ktorými boli aj Ideálna mládežnícka aktivita, M.A.J. Košice o.z., Súkromná základná škola DSA na Mukačevskej ulici v Prešove, Krajské športové centrum Prešov, Mesto Prešov, Pictus - grafické štúdio, ARES - prekonajme spolu bariéry.

 

Autor: ZOM Prešov

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2018: 1.079.216 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!