The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Biliardisti ukončili sezónu

biliard sezonaCez víkend 2.-3.12.2017 ukončili biliardisti svoju sezónu posledným turnajom – majstrovstvami Slovenska, ktoré sa premiérovo odohrali v Trnave. Turnaj začal v sobotu o 9:00 losovaním zápasov. Z pôvodného zoznamu hráčov sa na poslednú chvíľu pre zdravotné problémy ospravedlnil jeden z favoritov - Peter Macho. Ostalo 5 hráčov, ktorí hrali systémom každý s každým na 3 víťazné hry.

Majstrovský titul  v hre číslo 8 bez prehry obhájil Peter Šelinga, druhý skončil Martin Jasenovec a tretie miesto patrí  Jozefovi Hudecovi.

V nedeľu pokračovali majstrovstvá hrou číslo 9 a prišiel aj Peter Macho, ktorý sa už cítil lepšie.

Odohralo sa veľa vyrovnaných zápasov s výsledkom 4:3 a tak sa o titule rozhodlo až v poslednom zápase. Jasenovec, Macho a Benko mali na svojom konte iba jednu prehru, preto rozhodoval počet vyhratých hier. Šťastie sa usmialo na Martina Jasenovca, ktorý sa vďaka väčšiemu počtu výhier  stal Majstrom Slovenska. Medzi prvým, druhým a tretím bol rozdiel iba jedna vyhratá hra!

Ďakujeme chlapcom z Admiral Billiard Clubu v Trnavskej City Aréne, ktorý na poslednú chvíľu dovolili odohrať tento turnaj.

Celkovým víťazom ligových turnajov sa zaslúžene stal Peter Macho.

Peter Šelinga

biliard sezona2

Na obrázku Majster SR v hre č.8 - Peter Šelinga

* Na obrázku hore pri začiatku textu celkový víťaz ligy Peter Macho

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!