The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Boccisti na MS zabojujú o medaily

samo miskaDnešný deň je pre slovenských boccistov na MS v Liverpoole v znamení víťazstiev. Najprv sa tím BC1-2 rozlúčil so skupinovým účinkovaním cennou výhrou nad tímom Holandska pomerom 7:4. Bohužiaľ po včerajších prehrách s tímami Číny (2:7) a Hong Kongu (1:12) sa do ďalších vyraďovacích bojov neprebojovali a obsadili konečné 12-16. miesto.

Pár BC4 (Samul Andrejčík, Miška Balcová a Martin Strehársky) opäť všetkých presvedčili, že patria medzi absolútnu svetovú špičku. Najprv si doobeda poradili ešte v skupinovej fáze s Ruskom 5:2 a v poobednom štvrťfinále odohrali vynikajúci zápas s domácou Veľkou Britániou. Ten bol pre oba tímy bránou pre medailové súboje a tak prilákal množstvo divákov a okrem výbornej atmosféry zápas vynikal predovšetkým vysokou úrovňou všetkých štyroch endov. Zápas zdvíhal divákov doslova zo stoličiek hlavne v ťažkej štvrtej smene, avšak koncovka v nej patrila nášmu páru, ktorý po výhre 4:1 nad domácou reprezentáciou postupuje do semifinále. To odohrajú ešte dnes o 17:00 (18:00 SEČ) a do cesty sa im postaví reprezentácia Hong Kongu.

My však pevne veríme, že víťazná aura dnešného dňa už nebude prerušená a náš pár postúpi do finále o zlato! Všetky finálové zápasy sa odohrajú zajtra, 18.8.2018 a sledovať ich môžete online na stránke www.bisfed.com v sekcii Live Streaming.

V súťaži jednotlivcov sa najviac darilo Róbertovi Mezíkovi (BC2), ktorý obsadil krásne 4. miesto a Tomášovi Královi, ktorý v súťaži BC1 skončil na 6. mieste. 

Dnešný deň je pre slovenských boccistov na MS v Liverpoole v znamení víťazstiev. Najprv sa tím BC1-2 rozlúčil so skupinovým účinkovaním cennou výhrou nad tímom Holandska pomerom 7:4. Bohužiaľ po včerajších prehrách s tímami Číny (2:7) a Hong Kongu (1:12) sa do ďalších vyraďovacích bojov neprebojovali a obsadili konečné 12-16. miesto.

Pár BC4 (Samul Andrejčík, Miška Balcová a Martin Strehársky) opäť všetkých presvedčili, že patria medzi absolútnu svetovú špičku. Najprv si doobeda poradili ešte v skupinovej fáze s Ruskom 5:2 a v poobednom štvrťfinále odohrali vynikajúci zápas s domácou Veľkou Britániou. Ten bol pre oba tímy bránou pre medailové súboje a tak prilákal množstvo divákov a okrem výbornej atmosféry zápas vynikal predovšetkým vysokou úrovňou všetkých štyroch endov. Zápas zdvíhal divákov doslova zo stoličiek hlavne v ťažkej štvrtej smene, avšak koncovka v nej patrila nášmu páru, ktorý po výhre 4:1 nad domácou reprezentáciou postupuje do semifinále. To odohrajú ešte dnes o 17:00 (18:00 SEČ) a do cesty sa im postaví reprezentácia Hong Kongu.

My však pevne veríme, že víťazná aura dnešného dňa už nebude prerušená a náš pár postúpi do finále o zlato! Všetky finálové zápasy sa odohrajú zajtra, 18.8.2018 a sledovať ich môžete online na stránke www.bisfed.com v sekcii Live Streaming.

 

V súťaži jednotlivcov sa najviac darilo Róbertovi Mezíkovi (BC2), ktorý obsadil krásne 4. miesto a Tomášovi Královi, ktorý v súťaži BC1 skončil na 6. mieste.

 

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!