The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Naši cyklisti na SP UCI úspešní

Cestny pretek Kuril Baie ComeauPo časovke jednotlivcov na UCI svetovom pohári v Kanade (dve bronzové medaily: A. Oroszová a P. Kuril), pokračovalo úspešné ťaženie našich paracyklistov aj v cestných pretekoch s hromadným štartom. V sobotu 18. augusta si na 47,3 km trati výborne počínala Anna Oroszová, ktorá nestačila len na americkú pretekárku Aliciu Dana a skončila na druhom mieste. V nedeľu sa najskôr v cestných pretekoch predstavil Patrik Kuril, poobede následne štartoval tandem Juraj Práger - Ján Gallik. Rovnako ako v časovke, Patrik Kuril aj v cestných pretekoch napodobnil Annu Oroszovú a obsadil skvelé druhé miesto. Víťazom skupiny MC4 sa stal Rus Sergej Pudov. Ako poslední z našich zasiahli do bojov tandemisti J. Práger s pilotom J. Gallikom a cieľom 104 km trate prešli na 12. priečke.

Finálového kola UCI svetového pohára v cestnej paracyklistike sa v Baie-Comeau zúčastnilo 169 pretekárov z 29 krajín. Slovensko ziskom 4 medailí (2 strieborných a 2 bronzových) skončilo v hodnotení krajín na 13. mieste.

 

Celkové poradie UCI svetového pohára v cestnej paracyklistike za rok 2018:

Anna Oroszová (WH3) - 2. miesto

Patrik Kuril (MC4) - 6. miesto

Ondrej Strečko (MC5) - 7. miesto

Juraj Práger - Ján Gallik (MB) - 16. miesto

Foto: vyhlásenie výsledkov cestného preteku skupiny MC4 - zľava Patrik Kuril, Sergej Pudov (RUS), Kyle Bridgewood (AUS)

 

Branislav Režňák, reprezentačný tréner

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!