The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Medailová žatva boccistov v Polsku

boccia Polsko2018Slovenskí boccisti štartovali v dňoch 5. - 12. septembra na turnaji BISFED 2018 Poznaň Boccia Regional Open. Získali sedem medailových umiestnení, pričom jediné zlato vybojoval v individuálnej súťaži BC4 Samuel Andrejčík. Ten zdolal vo finále premožiteľa Michaely Balcovej Rusa Sergeja Safina 7:4.

Do finále o zlato postúpili v súťaži jednotlivcov aj Róbert Mezík (BC2), neuspel však s Rusom Dmitrijom Kozminom (3:6) a Adam Buriánek (BC3), ktorý prehral s Poliakom Damianom Iskrzeckim (0:8). Svoje finálové zápasy o zlato prehrali aj tím BC1/2 (s Ruskom 2:5) a pár BC3 (s Poľskom 0:9).

O bronzové medaily sa víťazstvami v „malých“ finále o bronzové medaily postarali v BC1 Tomáš Král (s Poliakom Wojcziechom Lamichom 9:1) a v BC2 Rastislav Kurilák (tiež s domácim Mateusom Urbanskim 5:5, po rozstrele).

Medailová bilancia Slovenska v Poznani je teda úctihodná: 7medailí, z toho 1 zlatá, 4 strieborné a 2 bronzové. Najbližšie sa slovenskí boccisti na medzinárodnej scéne predstavia na World Open v Dubaji koncom decembra 2018.

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!