The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

MS v stolnom tenise jednotlivcov

stzolny tenis MS 2018Slovenská stolnotenisová reprezentácia sa od pondelka zúčastňuje MS jednotlivcov v stolnom tenise zdravotne znevýhodnených, ktoré sa tento rok konajú v slovinskom Celje. Slávnostné otvorenie sa uskutočnilo v utorok 16. októbra v 20 km vzdialenom kúpeľnom meste Lašku. Vlajkonosičom výpravy bol Ján Riapoš a na slávnostnom otvorení sa zúčastnil aj prezident IPC Andrew Parsons.

Na tohtoročnom šampionáte sa predstaví 325 hráčov z celého sveta a prechodným domovom sa pre nich stane športová hala Zlatorog. Slovensko na MS 2018 reprezentujú: Ján Riapoš, Martin Ludrovský (obaja TT2), Alena Kánová (TT3), Boris Trávníček (TT4), Miroslav Jambor (TT7) a Richard Csejtey (TT8).

Súťaže skupinovej fázy rozohrali včera 17. októbra, pričom vylosované skupiny sú spravidla trojčlenné a do ďalšej fázy postupujú hráči umiestnení na prvých dvoch miestach.

Vylosovanie skupinovej fázy:

TT2

Skupina D:

Jan Riapos – Conceicao Espindola (BRA)               17.10.2018 15:00 stôl č. 6

Jan Riapos – Jiri Suchanek (CZE)                             18.10.2018 11:15 stôl č. 2   SLEDUJTE LIVE 

Skupina F:

Martin Ludrovsky – Khalifa Alqaser (KUW)         17.10.2018 15:00 stôl č. 2

Martin Ludrovsky – Cheol Jin Park (KOR)             18.10.2018 11:15 stôl č.7     SLEDUJTE LIVE

TT3

Skupina E

Alena Kanova – Sonalbel PATEL (IND)                   17.10.2018 11:15 stôl č. 7     

Alena Kanova – Gyu Mi LEE (KOR)                         17.10.2018 18:00 stôl č. 7

Alena Kanova - Zhonghui YANG (CHN)                 18.10.2018 14:15 stôl č. 2     SLEDUJTE LIVE

TT4

Skupina D

Boris Travnicek – Nesim TURAN (TUR)                 17.10.2018 09:00 stôl č. 2

Boris Travnicek – Xingyuan GUO (CHN)               18.10.2018 15:00 stôl č. 3     SLEDUJTE LIVE

TT7

Skupina E

Miroslav Jambor – Keli LIAO (CHN)                       17.10.2018 15:00 stôl č. 12

Miroslav Jambor – Katsuyoshi YAGI (JPN)           18.10.2018 18:45 stôl č. 11

TT8

Skupina A

Richard Csejtey – Viktor Didukh (UKR)                 17.10.2018 09:00 stôl č. 1

Richard Csejtey – Aaron McKibbin (GBR)             18.10.2018 15:45 stôl č. 9     SLEDUJTE LIVE

 

Všetko dôležité informácie, vrátane priamych prenosov, môžete nájsť aj na oficiálnej stránke podujatia: www.spint2018.com

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2018: 1.079.216 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku



© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!