The best bookmaker bet365

Best bookmaker bet365 register

A+ A A-
Bleskovky
V sekcii "Register" nájdete množstvo pravidelne aktualizovaných informácií, týkajúcich sa členskej základne našho zväzu.                Formuláre a tlačivá sú k dispozícii v sekcii "O nás", nájdete tu aj fakturačné údaje zväzu, či dôležité dokumenty ako platné Stanovy, či smernice.

Podpora talentov pre rok 2019

holenda vilkoSlovenský paralympijský výbor informujeme o možnosti zaradenia mladých talentovaných športovcov so zdravotným znevýhodnením do systému útvarov talentovanej mládeže (ÚTM) pre rok 2019.

V roku 2019 je zámerom SPV opäť podporiť maximálne 10 žiadostí o pridelenie štatútu Centra športovej činnosti mládeže pri klube (CŠČM) a v rámci druhej vyššej zložky ÚTM zaradiť najtalentovanejších mladých športovcov do Centra paralympijskej prípravy mládeže pri Slovenskom paralympijskom výbore (CPPM pri SPV).

Žiadosť na zaradenie mladého talentovaného športovca do CPPM pri SPV podávajú výlučne ŠTK jednotlivých športov, pričom maximálny počet navrhnutých športovcov za jedno športové odvetvie je 3. Maximálny počet športovcov zaradených do CPPM pri SPV pre rok 2019 je 20 a schvaľuje ich VV SPV na návrh koordinátora športu mládeže. Žiadosť o pridelenie štatútu CŠČM pri klube podávajú členské organizácie, kluby, združenia a schvaľuje ich VV SPV na návrh koordinátora športu mládeže.

Výška finančnej podpory ÚTM bude vypočítaná na základe posúdenia údajov uvedených v jednotlivých žiadostiach, splnenia určených kritérií, ale bude závisieť aj od objemu finančných prostriedkov určených na oblasť športu mládeže v rozpočte SPV na rok 2019.

Žiadosti pre zaradenie do vyššie uvedených dvoch zložiek ÚTM bude možné podať najneskôr v termíne do 15. januára 2019. S úspešnými žiadateľmi bude následne uzatvorená Zmluva o spolupráci a podpore pre rok 2019.

Všetky potrebné informácie vrátane formulárov žiadostí môžete nájsť na adrese:

https://spv.sk/zapojme-sa/ziadosti-utm-pre-rok-2019-nove

 

Bližšie informácie Vám podá koordinátor mládeže pri SPV:

Pavel Bílik

Mobil: 0905 788 435

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Naposledy zmenené

Partneri

S podporou

 

ministerstvo logo 

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport

v roku 2019: 1 546 180 eur

                                                                        

Výmenu okien na Chate SZTPŠ

podporil a realizoval

BEService logo doplnkove

Nájdete nás na Facebooku© 2013 sztps.sk | Powered by Joomla!